Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Polite and Professional English

Získejte další metu ve znalostech angličtiny. Pojďte se podívat na anglický jazyk trochu jinak, bez rozpačitého biflování slovíček a gramatiky. Osvojte si zdvořilostní fráze a profesionální mluvu tak, abyste mohli vést plynule obchodní jednání. Oslňte vaše anglicky mluvící přátele zábavnou konverzací o čemkoli a překvapte je i sebe znalostmi anglické kultury, zvyků a reálií.

Získat kurz

  • 1 lekce zdarma
  • Garance vrácení peněz
  • Neomezený přístup

Popis kurzu

Kurz Polite and Professional English je angličtina pro pokročilé, která vás provede zdvořilostní a profesionální mluvou. Naučíte se, jak vést plynule rozhovory o všemožném (“small talk”), dozvíte se něco více o mentalitě Britů a jejich kultuře. Natrénujete si správný britský přízvuk a zjistíte rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou. Kurz je doplněn o titulky pro lepší porozumění a celým kurzem vás provede rodilý mluvčí Oliver.

Tento kurz angličtiny je určen pro každého, kdo se chce zdokonalovat v anglickém jazyce. Pro toho, kdo často cestuje do anglicky mluvících zemí, pro středně pokročilé studenty, pro fanouška britské kultury, pro manažera na anglicky mluvícím meetingu a pro toho, kdo nechce znít jako ruský špión. Budete skutečně mluvit anglicky a vyvarujete se typických chyb. Anglická konverzace se pro vás stane zábavou. Just go on!

Získat kurz

Seznam lekcí

Polite and Professional English

  1. How to speak politely
  2. Small talk
  3. Most common mistakes of non native speakers 1/2 zdarma
  4. Most common mistakes of non native speakers 2/2
  5. Differences between British and American English - pronunciation
  6. Differences between British and American English - vocabulary and spelling
  7. Intonation
OB

Oliver Buxton

Having graduated with an M.A. from King's College London, Oliver is a young professional with a passion for writing who moved to Prague early in 2015 where he now works freelance, primarily as a marketing copywriting consultant.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×