Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: CorelDRAW X8 - komplexní ovládání programu

Ovládejte CorelDRAW jako profesionál. Získejte během kurzu zkušenosti, které odborníci sbírají desítky let. Práce v programu CorelDRAW je velmi intuitivní a snadná. Za jedno odpoledne se naučíte základní ovládání, pokročilé funkce nebo techniky, jak upravit fotografii.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 2 hodiny výuky
  • Koupit jako dárek

Popis kurzu

Prozkoumejte důkladně a do hloubky všechny možnosti, které nabízí profesionální grafický program CorelDRAW. V přehledném kurzu se dozvíte:

  • jak vytvořit základní tvary
  • jak retušovat
  • klávesové zkratky, které vám usnadní a urychlí práci
  • jak upravit fotografie v CorelPhotopaint

Kurz CorelDRAW je určen pro všechny jedince, kteří chtějí zlepšit své umění v propagační grafice, v ilustraci nebo se chtějí naučit nové techniky a možnosti, které jim tento program umožňuje.

Získat kurz

Alexander Šafařík-Pštrosz

Rád bych se s vámi formou videokurzu podělil o 15leté zkušenosti s programem CorelDRAW. Naživo program učím již 7 let, s výukou jsem začínal v Praze na Žižkově ve společnosti AB Spektrum, později jsem se přidal také k týmu Computerhelp v Praze na Vinohradech. Kurzy nabízím řadu let soukromě, buď formou dojíždění za zákazníky nebo v případě nutnosti pozváním jednotlivce domů. Nyní jsem se rozhodl vytvořit a poskytnout vám videokurz, abyste se mohli tento vynikající program naučit kdykoliv z pohodlí domova, plně ho využít a co nejrychleji tak dostat investici do softwaru zpět.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×