Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Ovládněte Google Disk

Chcete mít své vzpomínky stále u sebe či máte poznámky ve svém pc, které potřebujete právě teď a nemáte u sebe váš počítač? Google disk vyřeší váš problém. Naučte se ho ovládat.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 1 hodinu výuky
  • Koupit jako dárek

Popis kurzu

Se založením e-mailové schránky na Google.com, získáte i možnost ukládat své fotografie, dokumenty a tabulky na Google disk. Google disk je v běžné veřejnosti především využíván jako online úložiště, ale mnoho lidí ho již neumí uplatnit jako online editor. Víte vy, jak ho používat? S expertem na IT máte možnost se vše naučit. Ukážete si, jak online sdílet dokumenty a složky, jak spolupracovat při vytváření dokumentů s více uživateli, jak přidávat revize či návrhy změn. Google disk slouží i jako plnohodnotný editor dokumentů a tabulek. Kromě těchto informací se společně s lektorem naučíte i vytvářet dotazníky online.

 

Získat kurz

PM

Pavel Minář

Autor se specializuje na poradenství v oblasti IT a Google Apps. Je držitelem autorizace Google for Work Partner (dříve Google Apps Authorised Reseller) a autor webových stránek Jak na IT, kde naleznete chytré návody na počítače, mobily a web.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×