Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Jak získat z Facebooku více nových zákazníků?

Využijte facebook jako nástroj pro růst vašeho businessu a zisku.

Získat kurz

  • Video trénink zdarma
  • Kompletní postup
  • Jak získat platícího zákazníka

Popis kurzu

Obsahem kurzu je ucelený návod, jak proměnit Facebook ve zdroj potenciálních zákazníků. Lektor online kurzu vás naučí vaši reklamu na facebookových stránkách správně zacílit, ukáže vám 7 pravidel, aby se z „lajku“ stal platící zákazník. Společně se v neposlední řadě naučíte vybudovat komunitu či skupinu uživatelů, pro kterou poté budete vytvářet kvalitní obsah. Jako závěrečný trik si pro vás lektor připravil ukázku, jak je možné věci automatizovat a tím zefektivnit váš čas.

Získat kurz

TM

Tomáš Mužík

Spoluzakladatel marketingové agentury Studio x51 a autor vzdělávacího programu Studio x51 Academy. Mnoho let pomáhá firmám na Facebooku s dosahováním cílů. Pracuje pro nadnárodní společnosti a své zkušenosti předává prostřednictvím knih a seminářů také živnostníkům, majitelům menších firem a neziskovým organizacím. Na základě zkušeností s vývojem aplikací pro velké společnosti, vytvořil koncept platformy, která umožňuje využít potenciál Facebookových aplikací i malým firmám a živnostníkům.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×