Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Audiokniha: Chytřeji, rychleji, lépe - Tajemství výkonnosti v životě i byznysu

Seznamte se s technikami, které posunou vaši práci a vnímání sebe sama na jinou úroveň. Pokuste se zlepšit ve všem, co děláte. Usnadněte si život.

Získat audioknihu

  • Kapitola zdarma
  • Přes 12 hodin výuky
  • MP3 ke stažení

Jak zlepšit pracovní a osobní život?

Konec dlouhého vysedávání v práci. Začněte věci řešit jinak, rychleji a lépe. Současná doba a náš životní styl se velmi zrychlují a nároky na nás samotné se zvyšují. Moderní technologie a pokroky v komunikaci nám sice mají usnadnit život, místo toho nám však do života přinášejí mnohem více stresu. Naučte se pomocí této audioknihy plánovat práci a váš soukromý život. Zvyšte svou pracovní či osobní výkonnost, vylepšete pracovní efektivitu týmu nebo celé firmy. V titulu Chytřeji, rychleji, lépe se seznámíte s technikami, které vás posunou na jinou úroveň a vy dosáhnete zlepšení ve všem, co děláte. Už nebudete ti, kteří mají hodně práce.

Získat audioknihu

CD

Charles Duhigg

Charles Duhigg je reportérem deníku New York Times, za své reportáže získal řadu novinářských cen. Jeho první kniha Síla zvyku se stala mezinárodním bestsellerem.

 

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×