Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Audiokniha: Hluboká práce

Pracujte soustředěně a dokážete velké věci. Audiokniha Hluboká práce od spisovatele jménem Cal Newport vás osloví s pravidly pro soustředěný úspěch v tomto roztěkaném světě.

Získat audioknihu

  • Kapitola zdarma
  • Přes 7 hodin výuky
  • MP3 ke stažení

Jak se lépe soustředit a dosáhnout úspěchů?

Tento bestseller vám prozradí, jak přejít od mělké práce k hluboké. Pracujte soustředěně, dokážete velké věci. Pracujte s chutí a nenechte se rušit. Naučte se soustředit, skoncujte s roztěkaností, získejte superschopnost v hluboké koncentraci. Pomocí této audioknihy se seznámíte s technikami, jak rychle pochopit složité problémy a využít nabyté znalosti na sto procent.

Odpoutejte se od každodenní dávky emailů, telefonních hovorů a dalších záležitostí, dokážete se do své práce ponořit tak, že jste schopni vyprodukovat skvělé výsledky. Seberealizace čeká jen na vás, osvojte si superschopnost hluboce pracovat. Kniha vám nabízí propracovaný tréninkový plán, který stojí na čtyřech základních pravidlech. Dozvíte se, jak si s ohledem na typ práce uspořádat den, týden, či rok. Zjistíte, jak odolat rozptylování všeho druhu a prohloubit si tím svůj pracovní výkon a výsledky.

Ukázka z audioknihy:

Hluboká práce je nezbytná, chcete-li ze své okamžité intelektuální kapacity vyždímat veškerou hodnotu do poslední kapky. Díky desetiletím psychologického a neurovědeckého výzkumu teď také víme, že mentální vypětí provázející hlubokou práci je nezbytným předpokladem pro zlepšování schopností. Hluboká práce byla, jinými slovy, přesně ten typ činnosti, jenž člověku umožnil vyniknout v kognitivně náročném odvětví, jako byla akademická psychiatrie na počátku dvacátého století.

Tato audiokniha má dva cíle, jimž se věnuje ve dvou částech. Tím prvním, pojednaným v prví části, je přesvědčit vás, že hypotéza hluboké práce platí. Tím druhým, pojednaným ve druhé části, je naučit vás, jak této skutečnosti využít a vycvičit svůj mozek, přetvořit své pracovní návyky a z hluboké práce udělat základ svého profesního života.

Co se rušivého chování na pracovišti týče, na čelní příčku musíme zařadit dnes všudypřítomnou kulturu online dostupnosti, kdy se od každého očekává, že bude číst e-maily a odpovídat na ně (a související komunikaci) rychle.

Získat audioknihu

CN

Cal Newport

Calvin Newport přednáší počítačovou vědu na Georgetown University a je autorem pěti knih na téma sebezdokonalování. Píše také Study Hacks blog zaměřený na úspěch v akademické a kariérní sféře.

 

 

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×