Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Audiokniha: Konec prokrastinace

Prokrastinace je pojem, který všichni moc dobře známe a snažíme se s ním bojovat. Ne každému se ale podaří chronické odkládání věcí (nikoliv však předmětů) porazit. To vás naučí tato audiokniha.

Získat audioknihu

 • Kapitola zdarma
 • Přes 3 hodiny výuky
 • MP3 ke stažení

Popis kurzu

Plný Todo list se sám nevyřídí a přitom je tolik aktivit, které bychom provozovali raději. Při povinnosti dodělávat jednotlivé činnosti nám najednou přijde uklízení jako veliká zábava. Naše pozornost se dá velmi pohodlně roztříštit. „Making things done“ je mnohem obtížnější. To především kvůli neustálé snaze nejrůznějších médií o naši pozornost.


V této audoknize se naučíte, jak se správně motivovat k samotné činnosti. Dále získáte dovednost akceschopnosti, kterou se naučíte pomocí každodenních návyků a klíčových činností. V audioknize také naleznete praktické rady k dosažení emoční stability a odolnosti vůči negativním vnějším vlivům. V závěru potom získáte schopnost objektivně najít své nedostatky díky čemuž je dokážete efektivně odstranit. Pokud je neznáte, nikdy se jich nezbavíte.

Seznam lekcí

Konec prokrastinace

 1. Předmluva a slovo autora
 2. Úvod
 3. Motivace
 4. Akceschopnost
 5. Výstupy
 6. Objektivita
 7. Závěr
 8. Poděkování
PL

Petr Ludwig

Český publicista. Píše články, konzultuje a přednáší pro veřejnost. V současné době se nejvíce zaměřuje na téma prokrastinace (chorobné odkládání úkolů).

Mohlo by Vás také zajímat

 • Myslete na velké cíle

  Velké věci nelze vybudovat omylem. Vždy musíte mít velké myšlenky, které následně zhmotníte v realitu. Donald Trump, který je autorem této knihy vám ukáže, jak je v byznysu ale i…

  Donald Trump

  Zobrazit kurz
 • Steve Jobs

  Poslechněte si biografii Steva Jobse - jednoho z největších vizonářů a zakladatele společnosti Apple, která se stala nejhodnotější společností na světě.

  Walter Isaacson

  Zobrazit kurz
 • Proměna

  Změnit zajeté koleje je jednou z nejsložitějších akcí v našem životě. Přitom to není tak těžké, stačí poručit své vůli. A právě to vás naučí tahle audiokniha.

  Chip Heath

  Zobrazit kurz
 • Nekonvenční myšlení

  Začněte myslet jinak než ostatní a získejte konkurenční výhodu.

  Anja Förster & Peter Kreuz

  Zobrazit kurz