Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Mobilní aplikace pro efektivní práci

Umíte využít mobilní aplikace tak, aby se vaše práce stala efektivní? Víte, které aplikace je nejlépe vhodné použít pro práci, prodej či cestování?

Získat kurz

 • Ukázka zdarma
 • 69 minut výuky
 • Usnadnění osobního a pracovního života

Popis kurzu

V dnešním světě moderních technologií již existují aplikace, které by vám nejen dokázaly ulehčit a zefektivnit pracovní či soukromý život, ale pomohly by vám ho i lépe zorganizovat a naplánovat. Expert na digitální inovace vám prozradí pár tajemství ze světa mobilních aplikací.

Filip Dřímalka, expert na digitální inovace, mezi jehož zákazníky patří například firmy AXA či T-Mobile, vám ukáže aplikace, které Vám usnadní život. Společně se naučíte, které aplikace se vyplatí mít ve svém zařízení a jejich vhodné využití. Díky online kurzu zabývající se mobilními aplikacemi a jejich efektivnímu využití získáte nejen přehled o základních aplikacích z různých odvětví, ale také se naučíte propojit svůj počítač s telefonem a tabletem. Dozvíte se, které aplikace jsou nejvhodnější pro řízení firmy a oblasti marketingu či obchodu. V soukromí určitě využijete informace získané o aplikacích týkajících se cestování, úspory času nebo financí.

 

Seznam lekcí

Mobilní aplikace pro efektivní práci

 1. Úvodní video zdarma
 2. Mobilní aplikace pro cestování
 3. Mobilní aplikace pro úsporu času a financí
 4. Mobilní aplikace marketing a obchod
 5. Mobilní aplikace pro řízení firmy
 6. Na co všechno lze využít mobilní aplikace a jak díky nim získat náskok
 7. Jak propojit počítač, telefon či tablet a další tipy
 8. Jak na bezpapírovou kancelář
 9. Základní mobilní aplikace, které vám umožní pracovat odkudkoli
 10. Mobilní aplikace pro osobní produktivitu
FD

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace a konzultant, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich digitálních služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří například firmy AXA, T-Mobile, LMC, E.On, Zátiší Group a další. Podepsal se také pod Know-how-klub.cz nebo Easytask.cz a působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, JIC Starcube, Intel/Cisco ChallengeUp!, Cosmote Startup, Greenlight nebo VŠE X-Port.

Mohlo by Vás také zajímat