Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Mobilní aplikace pro efektivní práci

Umíte využít mobilní aplikace tak, aby se vaše práce stala efektivní? Víte, které aplikace je nejlépe vhodné použít pro práci, prodej či cestování?

Získat kurz

 • Ukázka zdarma
 • 69 minut výuky
 • Usnadnění osobního a pracovního života

Popis kurzu

V dnešním světě moderních technologií již existují aplikace, které by vám nejen dokázaly ulehčit a zefektivnit pracovní či soukromý život, ale pomohly by vám ho i lépe zorganizovat a naplánovat. Expert na digitální inovace vám prozradí pár tajemství ze světa mobilních aplikací.

Filip Dřímalka, expert na digitální inovace, mezi jehož zákazníky patří například firmy AXA či T-Mobile, vám ukáže aplikace, které Vám usnadní život. Společně se naučíte, které aplikace se vyplatí mít ve svém zařízení a jejich vhodné využití. Díky online kurzu zabývající se mobilními aplikacemi a jejich efektivnímu využití získáte nejen přehled o základních aplikacích z různých odvětví, ale také se naučíte propojit svůj počítač s telefonem a tabletem. Dozvíte se, které aplikace jsou nejvhodnější pro řízení firmy a oblasti marketingu či obchodu. V soukromí určitě využijete informace získané o aplikacích týkajících se cestování, úspory času nebo financí.

 

Získat kurz

Seznam lekcí

Mobilní aplikace pro efektivní práci

 1. Úvodní video zdarma
 2. Mobilní aplikace pro cestování
 3. Mobilní aplikace pro úsporu času a financí
 4. Mobilní aplikace marketing a obchod
 5. Mobilní aplikace pro řízení firmy
 6. Na co všechno lze využít mobilní aplikace a jak díky nim získat náskok
 7. Jak propojit počítač, telefon či tablet a další tipy
 8. Jak na bezpapírovou kancelář
 9. Základní mobilní aplikace, které vám umožní pracovat odkudkoli
 10. Mobilní aplikace pro osobní produktivitu
FD

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace a konzultant, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich digitálních služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří například firmy AXA, T-Mobile, LMC, E.On, Zátiší Group a další. Podepsal se také pod Know-how-klub.cz nebo Easytask.cz a působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, JIC Starcube, Intel/Cisco ChallengeUp!, Cosmote Startup, Greenlight nebo VŠE X-Port.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×