Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Mobilní kancelář manažera či freelancera

Chytrý telefon, notebook a zápisník. To je vše, co potřebujete k vybudování mobilní kanceláře. Vlastně ještě jedna věc. Vědomosti, jak to vše propojit dohromady. A ty se dozvíte v tomto kurzu.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 1 hodinu výuky
  • Koupit jako dárek

Popis kurzu

Cestování za prací, za klienty nebo do školy, je běžnou součástí pracovního procesu manažerů, freelancerů či studentů. Víte však, že díky moderním technologiím zvládnete vykonat své pracovní povinnosti i během cesty? Práce na cestách je dostupnější, než kdy dříve. Na kurzu, který vám ukáže, jak si vybudovat svou vlastní mobilní kancelář se mimo jiné dozvíte:

  • v jakých chvílích je lepší použít tablet, než notebook
  • jak efektivně organizovat emaily
  • jak propojit jednotlivé nástroje a udržet systém pohromadě
  • jak vše zálohovat a mít vždy při ruce

Kurz je vhodný i pro osoby, které nedají dopustit na papírové řešení a přesto chtějí být mobilní a maximálně efektivní. Po absolvování tohoto kurzu budete mít vše hotovo ještě dříve, než dorazíte do práce.

 

Získat kurz

JB

Jan Březina

Certifikovaný Adobe Expert (ACE), zkušený lektor s více jak desetiletou praxí, profesionální fotograf a dlouholetý uživatelem Adobe Lightroom. Honza dlouhodobě využívá Lightroom ve své profesionální fotografické praxi a teorii zpracování obrazu se věnuje již patnáct let. Nabízí tak spojení hluboké teoretické znalosti počítačové grafiky a digitální fotografie s profesionální fotografickou praxí.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×