Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Nejnovější technologie pro střední a velké týmy

Hledáte zajímavé aplikace pro práci v týmu? Zjistěte, jaké jsou nejnovější technologie pro střední a velké firmy. Najděte nové pracovní nástroje, zvyšte pracovní produktivitu.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 1 hodinu výuky
  • Koupit jako dárek

Popis kurzu

Díky moderním technologiím lze pracovat s týmem po celém světě. Zajímavé a kvalitní aplikace pro vyšší produktivitu práce vznikají každý týden. Seznamte se s nimi v tomto kurzu, nakupujte služby za zlomek ceny a realizujte větší projekty s nižším rozpočtem. V kurzu se dozvíte, jaké zajímavé aplikace pro práci v týmu existují i jak se dají efektivně využít.

Obsah kurzu:

  • aplikace pro práci v týmu
  • nástroje pro efektivní komunikaci
  • outsourcing a práce na dálku
  • využívání online služeb.

Zjistěte možnosti nákupu připravených dokumentů, či marketingových online materiálů a služeb. Naučte se udělat více práce za méně času.

Získat kurz

FD

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace a konzultant, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich digitálních služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří například firmy AXA, T-Mobile, LMC, E.On, Zátiší Group a další. Podepsal se také pod Know-how-klub.cz nebo Easytask.cz a působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, JIC Starcube, Intel/Cisco ChallengeUp!, Cosmote Startup, Greenlight nebo VŠE X-Port.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×