Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Online aplikace pro podnikání a marketing

Získejte znalosti 50 nejlepších a osvědčených aplikací pro obchod, marketing, komunikaci, produktivitu či řízení týmu. Zjistěte výhody a nástrahy konkrétních aplikací.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • 1 hodina výuky
  • Audioverze i prezentace

Popis kurzu

V tomto kurzu se vedle představení konkrétních aplikací dozvíte, jak lze jednotlivé aplikace propojovat a automatizovat. Na názorných příkladech se s nimi naučíte pracovat, aby vám sloužil na 100%.

Obsah kurzu:

  • Aplikace pro založení a řízení firmy (založení firmy, správa kontaktů, fakturace, měření času, nábor zaměstnanců)
  • Aplikace pro správu dat a informací (cloud apod.)
  • Aplikace pro vyšší produktivitu bezpapírová kancelář, to do listy, prokrastinace, správa textů)
  • Marketingové a obchodní aplikace (emailing, newslettery, tvorba formulářů a dotazníků, správa sociálních sítí, živý chat na web, online booking)

Kurz je vhodný pro podnikatele, marketéry a obchodníky. Součástí kurzu je jednohodinové video, 50 stránková prezentace a audio verze ve formátu mp3.

Získat kurz

FD

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace a konzultant, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich digitálních služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří například firmy AXA, T-Mobile, LMC, E.On, Zátiší Group a další. Podepsal se také pod Know-how-klub.cz nebo Easytask.cz a působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, JIC Starcube, Intel/Cisco ChallengeUp!, Cosmote Startup, Greenlight nebo VŠE X-Port.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×