Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Podnikání a marketing v 21. století

Předběhněte svoji konkurenci použitím moderních technik podnikání 21. století.

Získat kurz

  • Přes 6 hodin výuky
  • Ukázka zdarma
  • 6 videí a 6 prezentací

Popis kurzu

Kurz se skládá z 6 celků, ve kterých se dozvíte vše o moderních trendech v podnikání a marketingu 21. století. V průběhu kurzu si ujasníte, jak budovat vztahy se zákazníky, jak efektivně využít váš čas, a jak si ulehčit pracovní i soukromý život. Přednáška začíná modulem, ve kterém si společně projdete základní principy úspěšného podnikání, jak ze zákazníků udělat „fanoušky“ a poskytnout jim služby, kterými je ohromíte. Zajímavými tématy, do kterých vás lektor také zasvětí,  jsou psychologie v podnikání, jak nakupovat za minimální náklady, jak pracovat s pravidlem 80/20 a jak analyzovat nejdůležitější aktivity či detailní návod na správný outsourcing a efektivní́ práci s dodavateli. Protože se nacházíme v moderní době plné aplikací, budou se také dva moduly zabývat aplikacemi spojenými s efektivním podnikáním a efektivní prací. Online kurz obsahuje více jak 379 minut videa a 6 prezentací.

Získat kurz

Seznam lekcí

Podnikání a marketing v 21. století

  1. Efektivní podnikání a skvělé služby
  2. Marketing a obchod
  3. Nákup marketingových materiálů a outsourcing
  4. Online aplikace pro efektivní práci
  5. Mobilní aplikace pro efektivní práci
  6. Superproduktivita a efektivní práce na PC
FD

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace a konzultant, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich digitálních služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří například firmy AXA, T-Mobile, LMC, E.On, Zátiší Group a další. Podepsal se také pod Know-how-klub.cz nebo Easytask.cz a působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, JIC Starcube, Intel/Cisco ChallengeUp!, Cosmote Startup, Greenlight nebo VŠE X-Port.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×