Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Online kurz: Podnikání a marketing v 21. století

Předběhněte svoji konkurenci použitím moderních technik podnikání 21. století.

Získat kurz

 • Přes 6 hodin výuky
 • Ukázka zdarma
 • 6 videí a 6 prezentací

Popis kurzu

Kurz se skládá z 6 celků, ve kterých se dozvíte vše o moderních trendech v podnikání a marketingu 21. století. V průběhu kurzu si ujasníte, jak budovat vztahy se zákazníky, jak efektivně využít váš čas, a jak si ulehčit pracovní i soukromý život. Přednáška začíná modulem, ve kterém si společně projdete základní principy úspěšného podnikání, jak ze zákazníků udělat „fanoušky“ a poskytnout jim služby, kterými je ohromíte. Zajímavými tématy, do kterých vás lektor také zasvětí,  jsou psychologie v podnikání, jak nakupovat za minimální náklady, jak pracovat s pravidlem 80/20 a jak analyzovat nejdůležitější aktivity či detailní návod na správný outsourcing a efektivní́ práci s dodavateli. Protože se nacházíme v moderní době plné aplikací, budou se také dva moduly zabývat aplikacemi spojenými s efektivním podnikáním a efektivní prací. Online kurz obsahuje více jak 379 minut videa a 6 prezentací.

Seznam lekcí

Podnikání a marketing v 21. století

 1. Efektivní podnikání a skvělé služby
 2. Marketing a obchod
 3. Nákup marketingových materiálů a outsourcing
 4. Online aplikace pro efektivní práci
 5. Mobilní aplikace pro efektivní práci
 6. Superproduktivita a efektivní práce na PC
FD

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace a konzultant, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich digitálních služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří například firmy AXA, T-Mobile, LMC, E.On, Zátiší Group a další. Podepsal se také pod Know-how-klub.cz nebo Easytask.cz a působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, JIC Starcube, Intel/Cisco ChallengeUp!, Cosmote Startup, Greenlight nebo VŠE X-Port.

Mohlo by Vás také zajímat

 • Mobilní aplikace pro efektivní práci

  Umíte využít mobilní aplikace tak, aby se vaše práce stala efektivní? Víte, které aplikace je nejlépe vhodné použít pro práci, prodej či cestování?

  Filip Dřímalka

  Zobrazit kurz
 • Lektorské dovednosti

  Máte-li nějaké dovednosti, které chcete předat dál, je pro vás tato audiokniha jako stvořená. Stačí si osvojit několik základů lektorování.

  Olga Medlíková

  Zobrazit kurz
 • Jak přesvědčit motivačním dopisem

  Ocitli jste se v situaci, kdy musíte napsat a přesvědčit svým motivačním dopisem? Neumíte se rozhodnout, co do textu napsat a co raději vynechat? Hledáte inspiraci na internetu,…

  Olga Pohl

  Zobrazit kurz
 • Strategie pro úspěšný business

  Aby vaše podnikání bylo úspěšné, je důležité zvolit správnou strategii. V našem kurzu vám předáme veškeré znalosti, které je nutné znát k dosažení vzkvétajícího businessu.

  Roman Lindauer

  Zobrazit kurz