Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Prezentační dovednosti pro profesionály

Prodejte své know-how či produkt formou kvalitní prezentace. Staňte se profesionály v prezentování. Kurz vás provede krok za krokem od vytváření prezentace až po její přednes.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • 1 hodina výuky
  • Podpůrná prezentace

Prezentujte jako profesionálové

Podpořte svůj výklad skvělou prezentací. Kurz obsahuje osvědčené návody, jak vytvořit kvalitní prezentaci a zaujmout. Odhalí vám také tipy na upoutání publika a přesvědčivost prezentace. Vytvořte profesionální prezentaci a podejte ji co nejlépe publiku.

Co se v kurzu dozvíte?

  • jak vytvořit "ppt" nebo "keynote" prezentaci, která skvěle doplní Váš mluvený projev
  • zjistíte, že "packaging is everything", malé změny udělají velký rozdíl a příprava je důležitá
  • 7 jednoduchých triků, díky kterým se stanete oblíbeným prezentátorem

Zjistíte, že i neverbální komunikace v podobě gest a výrazů je při prezentaci také důležitá. Videokurz je o celkové délce 53 minut, jehož součástí je i jedna podpůrná prezentace. Kurz je vhodný pro všechny, kteří přicházejí do styku s prezentováním a chtějí se vyvarovat nejčastějších chyb. Ovládněte publiku svým umem.

Získat kurz

SG

Stanislav Gálik

Je zakladatelem společnosti Galard a ředitelem inovativního centra UNIFER. Studoval psychologii na FF MU, mediální studia na FSS MU a komunikační studia na NMSU ve Spojených státech. Na Masarykově Univerzitě v Brně přednáší psychologii přesvědčování a neuropsychologii rozhodování. Je předsedou Central European Neuromarketing Association a autorem knihy Psychologie přesvědčování. Jako konzultant spolupracoval například se společnostmi J&T Banka, Tesco Stores nebo Komerční banka. V roce 2015 ho magazín Forbes zařadil mezi 30 pod 30.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×