Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Staňte se digitálním hrdinou

V tomto kurzu se seznámíte s tipy a triky, které vám usnadní práci s počítačem, tabletem nebo telefonem. Dozvíte se také, jaké internetové služby lze využít ke zlepšení vaší produktivity. Více práce za méně času!

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 3 hodiny výuky
  • Prezentace ke kurzu

Popis kurzu

Hledáte možnosti, jak být ještě efektivnější při práci s PC, telefonem nebo tabletem? Staňte se digitálním hrdinou a naučte se využívat skvělé nástroje, které vám zrychlí a zjednoduší práci. Ohromte s nimi své zákazníky i vašeho šéfa. Vytvářejte lepší dokumenty, naučte se klávesové zkratky, spravujte sociální sítě nebo zjistěte, jak například rychleji číst. V tomto kurzu získáte také detailní přehled o internetových službách a aplikacích, díky nimž vaše efektivita práce prudce stoupne. Po absolvování kurzu budete mít více volného času, zrodí se další digitální superhrdina.

Obsah kurzu:

  • Produktivita a rychlejší práce na PC (pravidlo 80/20, klávesové zkratky, psaní)
  • Online služby a nástroje pro zjednodušení práce (outsourcing, delegování práce, využití mobilu jako nástroje komunikace)
  • Email a vytváření lepších dokumentů (základní nastavení, nástroje pro podporu prodeje, obchodní korespondence)
  • Skvělé aplikace pro PC a mobilní aplikace (evidence pracovního času, správa cenových nabídek, speciální aplikace)

Tříhodinový intenzivní kurz se spoustou tipů a triků, které vás již nenechají na pochybách, že se dá pracovat mnohem efektivněji. Součástí kurzu je také 160 stránková prezentace obsahující veškeré informace a principy digitálního hrdinství.

Získat kurz

FD

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace a konzultant, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich digitálních služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří například firmy AXA, T-Mobile, LMC, E.On, Zátiší Group a další. Podepsal se také pod Know-how-klub.cz nebo Easytask.cz a působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, JIC Starcube, Intel/Cisco ChallengeUp!, Cosmote Startup, Greenlight nebo VŠE X-Port.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×