Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Začněte používat hlavu - kurz myšlenkových map

Nespornou výhodou používání myšlenkových map je zvýšení naší kreativity, výkonnosti a efektivity práce. Naučte se pracovat s myšlenkovými mapami, začněte používat hlavu!

Získat kurz

 • 1 lekce zdarma
 • Garance vrácení peněz
 • E-book zdarma

Popis kurzu

Máte zrovna zkouškové období? Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější pomůckou pro přemýšlení a učení. Pomáhají věci pochopit a zapamatovat si je. Používání těchto map je velmi známou a oblíbenou technikou, která zlepšuje vaši koncentraci a paměť. Využijete ji také při trénování komunikačních dovedností. Díky grafickému znázornění si člověk snadněji zaznamená a vybaví velké množství informací.

V kurzu se naučíte vytvářet myšlenkové mapy a využívat je při studiu i v běžném životě. V rámci kurzu obdržíte zdarma eBook Myšlenkové mapy – Zlepšete svou paměť, změňte svou mysl.

Co se v kurzu naučíte?

 • Jak kreslit a číst myšlenkové mapy
 • Jak používat myšlenkové mapy v životě
 • Jak používat myšlenkové mapy při studiu
 • Jak myslet kreativně a zvýšit výkonnost
 • Jak efektivně řešit pracovní a soukromé problémy

Některé řešení nefunguje? Vyzkoušejte myšlenkovou mapu, ve které si znázorníte jádro problému a znovu mu zkuste přijít na kloub. Když zmapujete celou situaci, napadnou vás kreativní řešení, na které byste třeba ani nepřišly. Používání myšlenkových map je výzvou pro každého, kdo se chce naučit efektivně uspořádat a ovládat svůj život. Just think!

Získat kurz

Seznam lekcí

Myšlenkové mapy

 1. Úvod do myšlenkových map zdarma
 2. Pochopte myšlenkové procesy v mozku
 3. Co ještě je potřeba znát
 4. Kreativita a originalita myšlení
 5. Tvorba myšlenkových map
 6. Využití myšlenkových map
 7. Chyby a omyly
 8. Práce s myšlenkami
 9. Bonusy
VL

Ing. Veronika Lencová

Ekonomka, spisovatelka, profesionální koučka, lektorka. Vymýšlí a realizuje on-line strategie a tvoří on-line vzdělávací programy. Vychází ze svých dlouholetých profesionálních zkušeností. Pracovala jako finanční ředitelka a konsultantka pro SAP.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×