Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

E-book: 100+ způsobů jak si vydělávat na cestách

Cestuj a vydělávej! Nadupaný e-book obsahuje přes 100 možností jak vydělávat na cestách. Najdi svůj boží job i ty a objev úplně nový rozměr cestování!

Získat e-book

  • Více než 100 způsobů, jak vydělávat na cestách
  • Všechny formáty (Kindle, iBooks, ePub, PDF)
  • Garance vrácení peněz

Popis kurzu

Chceš cestovat a mít zároveň práci, co tě baví? E-book ti nabízí cestu, jak obojí zkombinovat. Přes 100 možností práce na cestách najdeš detailně popsané a vysvětlené.

Zajímá tě malý přivýdělek nebo skvěle placená práce na cestách? Chceš si prodloužit svůj pobyt v zahraničí o několik měsíců, nebo dokonce let? Řada lidí před tebou to již udělala, není to nic nemožného. Objev způsoby, díky kterým tvůj zdroj příjmů nikdy nevyschne. Uč se jazyky, poznávej nové profese, staň se nezávislým a bav se!

Na e-book máš navíc 30denní garanci vrácení peněz!

Získat e-book

TB

Travel Bible

Zakladatelé Travel Bible Matouš Vinš a Petr Novák vám ukáží, jak dostat to nejlepší za co nejméně peněz a jak si cestování nejvíce užít. V jejich kurzech a e-boocích se dozvíte se, kam se vypravit, jak sehnat levné letenky a parádní ubytování za pár babek, jak se nenechat obrat i jak se naučit místní jazyk. Poradí vám, jak se připravit na opravdu dlouhou cestu i jak objet celý svět. Dostanete i návod, jak se stát digitálním nomádem, či jak využít své zážitky po návratu domů.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×