Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Archetypy žen

Toužíte objevit svět ženství v celé jeho kráse a zjistit vše o archetypech žen? Víte, jak funguje cyklus v životě ženy a v přírodě? Naučte se rozpoznat jednotlivé archetypy žen a zjistěte, jaké jsou klíče k navyšování ženské energie. Ponořte se s námi do uklidňujících meditací.

Získat kurz

 • Doživotní přístup
 • 3 lekce zdarma
 • Garance vrácení peněz

Popis kurzu

V tomto kurzu si podrobně představíme jednotlivé archetypy žen i to, jak s nimi pracovat.

 • archetyp panny - vysvětlení období panny spolu s meditací
 • archetyp milenky - jak přivést vědomí archetypu milenky do těla
 • archetyp matky - co je dobrá nebo špatná matka, jaké je poslání matky, základní aspekty mateřství
 • archetyp královny - nezávislost královny, zájmy královny
 • archetyp čarodějnice - jak nežít život druhých a objevování zdroje vlastní síly
 • archetyp stařeny - aspekty pozdního stáří, klidu a zastavení

 

Archetypy dokážou zavést ženu k vlastnímu vědomí, k prožitkům těla i k ženskému naplnění. Naučíme se, jak prostřednictvím těchto archetypů nalézt krásu ženy v sobě a uvěřit v to, že jsou jedinečné bytosti a mají úžasné schopnosti a dary. V rámci celého videokurzu tak propojíme nádherný barevný celek ženy. Součástí kurzu je také výuka uklidňujících a uzemňujících meditací spolu s nácviky zvedání energie v těle.

Po absolvování tohoto kurzu dokážete přizvat k sobě ten archetyp, který vám bude ve všem nápomocen a zjistíte, že překonat bod zlomu nebo říci jasné NE není vůbec tak těžké. Krása,  atraktivita, svěžest a optimismus jsou nedílnou součástí naplnění v životě ženy.

Získat kurz

Seznam lekcí

Archetypy žen

 1. Cykly zdarma
 2. Archetyp panna zdarma
 3. Archetyp milenka zdarma
 4. Archetyp matky
 5. Archetyp královny
 6. Archetyp čarodějnice
 7. Archetyp stařeny
 8. Archetyp stařeny
 9. 3 klíče ke zvedání energie v těle
 10. BONUS

Ivana Megová

Dobrý den, jmenuji se Ivana Megová a 10 let vedu kurzy pro ženy. Kurzy, které ženy vedou k sobě, k vlastnímu vědomí, k prožitkům těla, k ženskému naplnění. Učím ženy, jak nalézt krásu v sobě, uvěřit v to, že jsou jedinečné a mají úžasné dary. Pomohu vám krok po kroku pochopit vaše propojení s přírodou. V krátkých meditacích vás nechám vzpomenout si,že i ty části ženství, které jste dosud odmítala, jsou někde uvnitř uložené a vyvedením na světlo se propojí v nádherný barevný celek ženy. Více o mně, mých kurzech naživo a mých názorech na www.zenskekruhy.cz

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×