Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Digitální nomádství

Kurz o digitálním nomádství vám odhalí tipy a triky práce na dálku. Dozvíte se, jak samostatně pracovat, komunikovat a žít svobodněji.

Získat kurz

  • Videa k přehrání i stažení
  • Exkluzivní bonusové materiály
  • Garance vrácení peněz

Popis kurzu

Toužíte pracovat odkudkoliv? V časovém pásmu, které si zrovna vyberete? Pracovat kdykoliv a zároveň u toho cestovat po světě nejenom s prstem po mapě? Staňte se digitálním nomádem!  Využijte možností, které dnešní svět nabízí. Práce na dálku se stává čím dál víc běžnější záležitostí a záleží jen na vás, zda tuto možnost využijete k práci z domova a strávíte více času s rodinou nebo odcestujete v zimním sychravém počasí pracovat k oceánu.

Práce na dálku je mnohem snazší, než se na první pohled zdá. A to nemusíte pracovat v oboru IT, jak se mnoho lidí domnívá. Oborů, které práci na dálku umožňují, stále přibývá. Zorientujte se, co  obnáší práce na dálku, poslechněte si cestovatelské rady a zajímavé pracovní tipy a triky. Začněte, nastartujte vaši novou kariéru, staňte se digitálním nomádem.

Získat kurz

TB

Travel Bible

Zakladatelé Travel Bible Matouš Vinš a Petr Novák vám ukáží, jak dostat to nejlepší za co nejméně peněz a jak si cestování nejvíce užít. V jejich kurzech a e-boocích se dozvíte se, kam se vypravit, jak sehnat levné letenky a parádní ubytování za pár babek, jak se nenechat obrat i jak se naučit místní jazyk. Poradí vám, jak se připravit na opravdu dlouhou cestu i jak objet celý svět. Dostanete i návod, jak se stát digitálním nomádem, či jak využít své zážitky po návratu domů.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×