Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Jak na skečnouty aneb zvládněte prezentovat vizuálně

Čmárali jste si do školního sešitu místo toho, abyste si dělali poznámky? Co kdybyste vaše malá umělecká díla přetvořili do plnohodnotných obrázků plných informací? Vítejte ve světě skečnoutingu.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 1 hodinu výuky
  • Koupit jako dárek

Popis kurzu

Ztrácíte se ve svých poznámkách a nebaví vás psát tuny stran textu? Čeká vás prezentace a rádi byste to zkusili jiným způsobem, než nabízí šablona v Powerpointu? Tak právě pro vás je technika skečnoutingu – jednoduchý způsob, jak zakreslit informace do obrázků.

Grafickou metodu zápisu poznámek vyvinul americký grafik Mike Rohde a slouží všem, kteří chtějí dělat věci jinak. Skečnouting oceníte, když:

  • nevíte, jak oživit prezentaci
  • chcete zapůsobit na obchodního partnera
  • potřebujete potrénovat levou mozkovou hemisféru

Tak na co čekáte! Popadněte papír, tužku a vzhůru do neprobádaného světa techniky skečnoutingu.

 

Získat kurz

Petr Žák

Petr působí více než 15 let jako trenér manažerských a obchodních dovedností. Jeho kurzy jsou praktické, zábavné a silně návykové. Založil projekt OUT-OF-BOX, který pomáhá dosáhnout lepších pracovních výsledků prostřednictvím změny myšlení. Také patří mezi nejoblíbenější vyučující na soukromé vysoké škole NEWTON College. Tak jako jiní sbírají známky nebo tituly, Petr je sběratelem kreativních technik. Nade vše však vyznává zdravý selský rozum a smysl pro humor.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×