Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Pečeme kváskový chléb

Obohaťte své kuchařské umění a naučte se péct úžasný kváskový chléb. Půjdeme na to krok za krokem od přípravy kvásku, směsi na chleba až po lekci správného hnětení těsta a následné pečení.

Získat kurz

 • Kompletní kurz zdarma
 • Neomezený přístup
 • Přes 1 hodinu výuky

Popis kurzu

Také máte rádi tu vůni čerstvě upečeného a křupavého chleba? Směle do toho, tento vlastnoručně upečený domácí chléb si zamilujete. V kurzu získáte detailní návod, jak upéct kvalitní kváskový chléb. Jednotlivé lekce představí jednoduchý a fungující princip domácího pečení chleba. Velký důraz je kladen na kvalitní suroviny. Těmi je především jemně mletá žitná mouka. Ale tím největším základem je výroba kvalitního kvásku. Ve videokurzu shlédnete celý postup pečení. Kurz je určen pro všechny nadšence domácího pečení.

Co se v kurzu dozvíte?

 • jak udělat kvásek
 • jak připravit směs na chleba
 • jak uhníst správně těsto
 • jak nechat chléb správně vykynout
 • jak upéct kváskový chléb

“Pečte” na nákup chleba v supermarketu, upečte si svůj vlastní kváskový chléb a váš dům provoní nepřekonatelná vůně jako z pekárny ve vedlejší ulici. Dobrou chuť!

Získat kurz

Seznam lekcí

Pečeme kváskový chléb

 1. Jak připravit kvásek
 2. Směs
 3. Pečeme

Pavel Fara

Pavel Fara je podnikatel, který vede dvě vlastní firmy. V roli lektora a konzultanta pomáhá firmám a obchodníkům získávat díky internetu nové zákazníky a nové obchody. Obchodní techniky v živém a digitálním světě je nutné propojovat. Na svých kurzech a konzultacích ukazuje podnikatelům, jak díky tomu prodávat víc. Žádná teorie. Jenom Pavlovo praxí prověřené postupy. Víc o Pavlovi najdete na jeho webu: www.pavelfara.cz

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×