Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Těhotenství v praxi

Kurz pro nastávající maminky vás zbaví strachu z porodu pomocí jógových cvičení. Jóga připraví vaše tělo na porod, který si po tomto kurzu budete moci užít v plné síle.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 2 hodiny výuky
  • E-book ke kurzu

Popis kurzu

Posilte a protáhněte si vaše tělo v období těhotenství. Zkušená instruktorka Karolína Chudobová vás v kurzu seznámí s jemnými jógovými cviky a dechovými cvičeními. Kurz je určen těhotným ženám po prvním trimestru, které se chtějí věnovat svému tělu a připravit ho na porod. Ke cvičení potřebujete overball (nebo polštářek), šálu, deku a můžete začít. Propojte se pomocí jógy s vaším miminkem, přiveďte ho na svět s posíleným tělem. Ulevte si od bolestí v těhotenství, protáhněte se a naučte se správně dýchat.

Cvičení jsou dlouhá 30-40 minut a jsou zaměřená na partie, které by těhotné ženy neměly opomíjet. V rámci kurzu obdržíte těhotenský manuál e-book Těhotenství v praxi a příručku se zásobníkem pozic, ulevujících od případných bolestí v těhotenství.

Získat kurz

KC

Karolína Chudobová

17 let se věnuji józe a z toho 8 let józe pro těhotné , měla  jsem možnost poznat spoustu těhotných žen. Tyto ženy mě přesvědčily, že má smysl napsat tyto řádky, které Vám pomohou zbavit se strachu z porodu a hlavně připravit se na něj tak, abyste si ho dokonce užily. 

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×