Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Thajská kultura a buddhistické tetování Sak Yant

Sak Yant je tradiční thajský způsob tetování dlouhou tenkou jehlou nebo bambusem vyostřeným do špičky, který se namáčí do inkoustu. Původně tak budhističtí mniši ochraňovali bojovníky před hroty a ostřím zbraní.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 1 hodinu výuky
  • Koupit jako dárek

Popis kurzu

V tomto kurzu se seznámíte s prapůvodními základy thajského tetování, pocházejícími z buddhismu a hinduismu. Dozvíte se také, jaké jsou výhody i nevýhody tetování bambusem a jejich účel. Lektor kurzu Alef Pražský vám ukáže základní typy tetování Sak Yant a jejich účely. V rámci kurzu jsou také promítnuty vzácné fotografie z tetovacího rituálu v buddhistickém kláštěře Wat Chalong.

V závěru kurzu obdržíte praktické informace a postupy, jak si nechat tetování Sak Yant správně udělat, tak, aby fungovalo jak má.

Získat kurz

AP

Alef Pražský

Alef bydlí v Thajsku na ostrově Phuket, kde pracuje jako lektor jógy a instruktor potápění. Každý rok tráví šest měsíců v zimě v Thajsku a šest měsíců v létě v Praze, kde učí jógu, fotí a píše knihy.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×