Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Travelhacking: Jak na nízkonákladové cestování kolem světa

Travelhacking, to je cestování kolem světa za málo peněz. Je to váš sen? Splňte si ho. S tímto kurzem zjistíte, co je to travelhacking a jak cestovat nízkonákladově.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 4 hodiny výuky
  • Doplňkové materiály

Popis kurzu

Cestování není drahé. Zavřete katalogy cestovních kanceláří s nabídkou zájezdů a vyražte na vlastní pěst. Pokud víte, jak na to, můžete levně procestovat celý svět, ať už za korunu do Bulharska nebo za pár tisíc na Hawaii. Věděli jste, že je možné za 15 tisíc obletět celý svět?

Najděte si s tímto kurzem systém a zjistíte, že je možné cestovat opravdu levně a bydlet třeba i zadarmo. Díky technologiím, internetu a mobilním telefonům lze vše propojit a postavit systém na míru, který hlídá ceny za vás.

Kurz TravelHackingu je nejenom pro ty, kteří se mu chtějí věnovat více, ale poslouží i těm lidem, co chtějí jednou za rok levně vycestovat a nemají čas každý den kontrolovat systémy. Investice vložená do kurzu se vám vrátí první cestou. Přesvědčte se, že cena není problém a letenky čekají jenom na vás.

Obsah kurzu

  • Historie Travelhackingu (chyby v systémech na letenky a ubytování a co s nimi)
  • Vyhledávače letenek a zájezdů (vyždímejte z nich maximum)
  • Destinace a praktické rady (jak hledat, kam se vydat, digitální nomádství)
  • Systémy pro hlídání letenek a rady na cestu (vytvořte si hlídacího psa)
  • Ubytování a létání za míle (bydlete zadarmo, mílové programy)

V rámci kurzu získáte celkem 4 videa, přístup k prezentacím, doplňkové materiály a přístup do členské sekce Travelhacking.cz. Staňte se Travelhackerem a vyleťte do světa!

Získat kurz

PN

Petr Novák

Baví mě učit se novým věcem, poznávat pozitivní lidi. Nabíjí mě to. Miluju dobrou, čerstvě namletou kávu, cestování a krajinářskou fotografii. Jen se tak vozím po vlnách, mám cestovku, dělám weby které fungují a plní svůj cíl, poznávam kultury prostřednictvím couchsurfingu, cestuji pomocí Travelhackingu, sportuju, žiju, píšu cestovatelskou bibli TravelBible pracuju a všeho se snažím užívat na maximum.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×