Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Základní principy Photoshopu

Naučte se upravovat fotografie v jednom z nejpoužívanějších a nejznámějších programů na úpravu fotek. Přinášíme ucelený návod, jak pracovat s Photoshopem.

Získat kurz

 • Přes 4 hodiny výuky
 • Úvodní lekce zdarma
 • Komplexní návod

Popis kurzu

Videokurz Základní principy Photoshopu vás provede krůček po krůčku programem Photoshop a ve 12 lekcích, které jsou koncipovány tak, jako byste sledovali vlastní monitor, se naučíte základy pro práci s Photoshopem. Základní principy Photoshopu vás naučí nejen orientovat se v prostředí programu, ale také principy vrstev, jak měnit jejich nastavení či jak je vytvářet. Nedílnou součástí každé úpravy fotografií je i jejich ořez, měnění barevného spektra či různé režimy programu. S postupným prohlubováním vašich znalostí se díky kurzu naučíte i složitější úpravy jako je transformace předmětů, jak vytvořit stín či využívání filtrů. V závěrečné lekci se můžete těšit na tvorbu finální fotomontáže od A do Z. Jako bonus vás lektor v extra kapitole naučí vytvořit nástěnný kalendář. Celý kurz Vám zabere pouze 4 hodiny a 30 minut. Součástí každé kapitoly je instruktážní video, obrazové materiály, lehčí domácí úkol či cvičení a textový dokument s užitečnými klávesovými zkratkami.

Získat kurz

Seznam lekcí

Základní principy Photoshopu

 1. Úvodní video zdarma
 2. Finální fotomontáž
 3. Inteligentní objekty
 4. Filtry
 5. Styly vrstev
 6. Transformace
 7. Masky
 8. Výběry
 9. Vrstvy úprav a režimy prolnutí
 10. Úrovně a křivky
 11. Základní úpravy
 12. Princip vrstev
 13. Základní orientace
 14. Bonusová kapitola
AM

Antonín Mika

Milovník dobrého jídla, snookeru, Japonska, Guitar Hero, ping pongu a svého kocoura Chatona. A také...Photoshopu a fotografování. A vše kolem toho.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×