Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zdraví a fitness

Chcete žít zdravě, krásně vypadat a cítit se dobře po fyzické i duševní stránce? Pojďte si s námi zacvičit a zhubněte přebytečná kila, vymodelujte štíhlou postavu nebo vytrénujte pořádné svaly. Také se s námi naučíte zásady zdravého vaření nebo objevíte kouzlo intenzivní relaxace prostřednictvím jógy či tance. Naše online kurzy , audioknihy nebo e-booky o fitness nebo zdravého životního stylu jsou vám k dispozici kdykoliv si vzpomenete. Můžete si je užít sami v pohodlí domova, bez ohledu na to, jestli máte toho správného parťáka. A navíc ušetříte peníze za drahé trenéry. Tak kterým kurzem začnete právě dnes?

 • Cvičení s mimi

  I když jste v období šestinedělí neznamená to, že musíte přestat s pohybem. Pojďte si společně s vaší malou ratolestí zacvičit v pohodlí domova.

  Karolína Chudobová

  Zobrazit kurz
 • 33 babských rad pro zdraví těla i duše

  Chcete se naučit léčit podle našich babiček a bez chemie? V dnešní době mají lékaři lék na vše, dokonce i lék na lék. Vraťte se s námi zpátky k přírodním medikamentům a naučte se,…

  PrůvodceVýživou.cz

  Zobrazit kurz
 • 20 nejlepších smoothie receptů

  Nemáte každý den dostatek času na přípravu svačiny, snídaně či lehkého oběda? Potřebujete rychlou dávku energie před tréninkem nebo po něm, ale chybí vám inspirace? S e-bookem se…

  PrůvodceVýživou.cz

  Zobrazit kurz
 • 15 SUPER ZDRAVÝCH POTRAVIN PRO VAŠE DĚTI

  Jako rodič si přejete, aby vaše dítě bylo zdravé, plné elánu. K tomu je důležité, jíst správné potraviny ve vyváženém množství. Kniha 15 super zdravých potravin pro vaše děti vám…

  PrůvodceVýživou.cz

  Zobrazit kurz
 • Partnerská masáž - prohlubte vášeň a důvěru ve vztahu

  Chcete do svého partnerského života přinést více vášně, dotyků, být k sobě ohleduplnější nebo pouze zpestřit váš vztah? Překvapte svého partnera a připravte mu okouzlující masáž,…

  Jan Šel

  Zobrazit kurz
 • Jógujeme pro zdraví

  Toužíte najít duševní rovnováhu, zpevnit tělo či zlepšit kvalitu spánku? Odbourejte stres všedních dnů, uzdravte své tělo i mysl a najděte cestu k sebepoznání pomocí jógy.

  Petra Handlová

  Zobrazit kurz
 • Hubnutí na míru se STOBem

  Znáte veškeré zásady zdravého životního stylu? Střídají se u vás období hubnutí, přibírání a vše nakonec skončí vašimi výčitky s následným jojo efektem? Pojďte sami sobě a hlavně…

  PhDr. Iva Málková

  Zobrazit kurz
 • Domácí homeopatie -

  Toužíte porozumět vlastnímu tělu a jeho případným nemocem? Nekonzumujte léky hlava nehlava, raději se spojte s chytrým rádcem, který vám ukáže cestu, jak z každé neduhy ven.

  Alžběta Matiášová

  Zobrazit kurz
 • Výzva 21 dní

  Vstup do výzvy a získej zdarma okamžitý přístup k revolučnímu online tréninkovému plánu.

  Tomáš Jehlička

  Zobrazit kurz
 • Zhubni chytře

  Chcete více energie, cítit se dobře ve svém těle a navíc zhubnout? Výživový poradce Petr Havlíček, kterého dobře znáte z pořadu Jste to, co jíte vám ukáže jak na to.

  Petr Havlíček

  Zobrazit kurz
 • Méně stresu a více energie pomocí správného dýchání

  Chcete umět zahnat únavu, sklíčenost a špatnou náladu? Naučte se správně dýchat a uvidíte, že vaše únava jako zázrakem zmizí.

  Tomáš Reinberger

  Zobrazit kurz
 • Vědomý sport - spojení mysli a těla

  Naučte se užívat si sport ve zdraví. Dostaňte své tělo do stavu euforie, kdy přestane cítit únavu a vy tak dosáhnete výjimečných sportovních výsledků.

  Tomáš Reinberger

  Zobrazit kurz
 • Jak na ploché břicho, pevné tělo a fyzickou kondici

  Chcete si zlepšit kondici a vytvarovat postavu, ale fitness centrum vám nic neříká? Zkuste měsíční domácí cvičební systém s fitness expertem Patrikem Pavlem, který vám ukáže, jak…

  Mgr. Patrik Pavel

  Zobrazit kurz
 • Úvod do veganství

  Přemýšlíte nad alternativním způsobem stravování, který by zároveň prospěl vašemu zdraví i planetě? Přejděte na rostlinnou stravu a vyvarujete se tak civilizačním onemocněním.

  Pavel Houdek

  Zobrazit kurz
 • Jóga pro začátečníky

  Chtěli byste si zlepšit svoji fyzickou i psychickou kondici? Právě pro vás je tady kurz jógy, kde se dozvíte, jak na to.

  Václav Krejčík

  Zobrazit kurz
 • Zdravá výživa a hubnutí

  O tom jak se zdravě stravovat se denodenně dozvídáme z časopisů, internetu i televize. Spousta informací je ale zkreslená či mylná a orientovat se v nich je nad lidské síly.…

  MUDr. Václava Kunová

  Zobrazit kurz
 • Energie a zdraví

  Rádi byste se cítili a vypadali lépe, ale bojíte se radikálních změn? Zařaďte do svého života několik jednoduchých tipů, díky kterým budete mít mnohem více energie a ještě…

  Tomáš Reinberger

  Zobrazit kurz
 • Jak na paleo dietu

  Paleo je ověřený a efektivní způsob zdravého stravování založený na přírozené stravě, díky které si zachováte svaly a spálíte tuk. Kromě hubnutí přináší i mnoho zdravotních výhod.

  Michal Turna

  Zobrazit kurz
 • PILATES

  Pusťte se s námi do cvičení pilates z pohodlí domova. Vytvaruje si postavu, budete mnohem pohyblivější, zlepší se vám zdravotní stav a při cvičení se také odbourává stres.

  Jolana Novotná

  Zobrazit kurz
 • Vaříme zdravě pro děti

  Rádi byste vašim dětem dopřáli pouze zdravá jídla, ale nevíte jak na to? Naučte se s námi vařit nejen pro děti zdravě a kvalitně.

  Ilona Dostálová

  Zobrazit kurz
 • Orientální břišní tanec - Technika shimmy a akcentů

  Toužíte se zlepšovat v orientálním tanci? Teď máte jedinečnou příležitost naučit se techniku shimmy a akcentů v pohodlí vašeho domova.

  Katka Derouet (Krejčová)

  Zobrazit kurz
 • Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti

  Poznejte pozitivní účinky orientálního tance, který vám otevře cestu ke zdraví a spokojenosti. Ukážeme si jednotlivé kroky a naučíme se celou choreografii krůček po krůčku.

  Katka Derouet (Krejčová)

  Zobrazit kurz
 • In-line bruslení pro každého

  Inline bruslení se stalo v posledních letech velmi populárním sportem. Naučte se i vy základní techniku a vyražte si ven zajezdit.

  Tomáš Kosan

  Zobrazit kurz
 • Tenis pro začátečníky a mírně pokročilé

  Naučte se hrát tenis s profesionálním trenérem. Pomocí účinných triků a rad se stanete skvělými tenisovými hráči.

  Dušan Těhník

  Zobrazit kurz