Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

E-book: 15 SUPER ZDRAVÝCH POTRAVIN PRO VAŠE DĚTI

Jako rodič si přejete, aby vaše dítě bylo zdravé, plné elánu. K tomu je důležité, jíst správné potraviny ve vyváženém množství. Kniha 15 super zdravých potravin pro vaše děti vám pomůže a zaručí, že vaše ratolest si potraviny zamiluje a stanou se neodmyslitelnou součástí zdravé stravy vašeho dítěte.

Získat e-book

  • 15 lahodných a zdravých receptů
  • Kompletní nutriční hodnoty
  • Zajímavosti o surovinách

Popis kurzu

Jak jste již sami zjistili, osvědčená forma pro upoutání dětské pozornosti a naučení se něčemu novému je forma hry. S e-bookem se vy i vaše dítě přenesete při vaření do světa pohádek a zároveň si společně uvaříte chutné a zdravé jídlo, které dítě bude milovat a samo vás začne prosit, kdy si společně zase něco dobrého uvaříte. E-book je prvním krokem, jak dodržovat zásady zdravé stravy a jak začít se zdravým jídelníčkem u vašeho dítěte. V knize naleznete 15 skvělých a hlavně zdravých receptů, které jsou doplněny o nutričními hodnoty, kde se dozvíte, jaké množství tuků, sacharidů, bílkovin dané jídlo obsahuje. Jako bonus jsou zde uvedeny i zajímavosti o použitých potravinách a jaké vitamíny a minerály obsahuje či čím je zdraví ku prospěchu. Ke každému receptu neodmyslitelně patří pohádka, která dítě zaujme a přiměje ho zdravou potravinu sníst a co je důležitější, jíst ji a mít rád i v budoucnu.

P

PrůvodceVýživou.cz

Magazín o zdravé výživě a životním stylu plný článků od nejlepších odborníků. Tvůrci e-booků na téma zdravý životní styl.

Mohlo by Vás také zajímat