Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

E-book: 20 nejlepších smoothie receptů

Nemáte každý den dostatek času na přípravu svačiny, snídaně či lehkého oběda? Potřebujete rychlou dávku energie před tréninkem nebo po něm, ale chybí vám inspirace? S e-bookem se smoothie recepty vždy připravíte zdravé, rychlé a hlavně kvalitní jídlo.

Získat e-book

  • 20 lahodných smoothie receptů
  • Kompletní nutriční hodnoty
  • Podrobný seznam surovin

Popis kurzu

Jak uvádí autorka knihy: „ V jednoduchosti je krása.“. Tímto mottem se drží i při psaní receptů. Díky správnému složení smoothie budete mít dostatek energii po celý den, nebudete se cítit unavení. V knize kromě inspirace najdete i nutriční hodnoty jednotlivých nápojů. A co vše vám kniha nabídne? Dvacet úžasných a lehce připravitelných smoothie receptů, které si zamilujete nejen vy, ale i vaše okolí, podrobné informace o sacharidech, bílkovinách, tucích, vitamínech a minerálech v jednotlivých smoothies. Aby e-book nebyl jen o receptech, doplnila ho autorka i o zajímavosti o použitých surovinách.

P

PrůvodceVýživou.cz

Magazín o zdravé výživě a životním stylu plný článků od nejlepších odborníků. Tvůrci e-booků na téma zdravý životní styl.

Mohlo by Vás také zajímat