Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

E-book: 33 babských rad pro zdraví těla i duše

Chcete se naučit léčit podle našich babiček a bez chemie? V dnešní době mají lékaři lék na vše, dokonce i lék na lék. Vraťte se s námi zpátky k přírodním medikamentům a naučte se, jak naše babičky léčily své nemoci a nemoci svých blízkých.

Získat e-book

  • Téměř 100 stran
  • Doživotní aktualizace
  • Rady a postupy, osvědčené generacemi

Popis kurzu

Pokud jste již přestali věřit v klasickou medicínu nebo máte zdravotní problémy, které byste si rádi vyléčili bez pomocí chemických léků, které mohou ještě více poškodit vaše zdraví, je kniha určená přímo pro vás. V knize budete mít veškeré babské rady vždy po ruce. E-book vám přináší 33 babských rad, jenž jsou rozepsané na více než 100 stranách. Najdete zde rady týkající nejčastějších lidských trápení, jako jsou pálení žáhy, kašle či bolesti zubů. Všechny rady jsou odzkoušené a přinášejí výsledky. Kniha s babskými rady je psána srozumitelně a postup je velmi přehledně vysvětlen.  Výhoda při koupi této elektronické knihy tkví i v tom, že vám zaručí doživotní aktualizaci všech uvedených rad a všechna následná vydání této knihy máte zdarma.

P

PrůvodceVýživou.cz

Magazín o zdravé výživě a životním stylu plný článků od nejlepších odborníků. Tvůrci e-booků na téma zdravý životní styl.

Mohlo by Vás také zajímat