Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Cvičení s mimi

I když jste v období šestinedělí neznamená to, že musíte přestat s pohybem. Pojďte si společně s vaší malou ratolestí zacvičit v pohodlí domova.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 2 hodiny výuky
  • 1 měsíc cvičení

Popis kurzu

Jemným cvičením v období šestinedělí vás provede Karolína Chudobová, která se věnuje již 17 let józe a 8 let józe pro těhotné. Přístup k lekcím je po dobu 1 měsíce. Kurz obsahuje 6 lekcí, během kterých se nejprve protáhnete a poté společně zacvičíte.

KC

Karolína Chudobová

17 let se věnuji józe a z toho 8 let józe pro těhotné , měla  jsem možnost poznat spoustu těhotných žen. Tyto ženy mě přesvědčily, že má smysl napsat tyto řádky, které Vám pomohou zbavit se strachu z porodu a hlavně připravit se na něj tak, abyste si ho dokonce užily. Přiznám se, že nejsem žádná alternativní osoba tak jak je alternativní osoba v současnosti chápána….tedy porod doma, eko-pleny, eko – všechno, bio-všechno.  Jsem celkem průměrná matka se všemi klady a zápory, které průměrné matky mívají. Většina věcí dopadla úplně jinak, než jsem o nich kdy smýšlela.  Děti jsou jiné, než jsme „plánovali“. Avšak přísahám, že kdyby mi někdo  před prvním porodem před osmi lety  řekl, jak to asi bude vypadat a že se mám hlavně uklidnit,  dýchat a všechno tam dole uvolnit, tak to mohlo být všechno jinak. A to jsem obcházela různé jógy a cvičení pro těhotné. Bohužel jsem neobjevila žádnou, pro kterou bych se nadchla. A díky tomu vděčím tomu, že se jí teď  věnuji a také ji miluji.

Mohlo by Vás také zajímat