Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Domácí homeopatie

Tušíte, jak fungují homeopatické léky, jak se užívají a skladují? Kurz domácí homeopatie vám představím základní druhy a naučí vás, jak je vhodně používat.

Získat kurz

 • 3 lekce zdarma
 • Garance vrácení peněz
 • Neomezený přístup

Popis kurzu

Potřebujete snížit dítěti horečku nebo se zbavit nepříjemných příznaků chřipky? Naučte se vybírat homeopatické léky. Kurz homeopatie vás pomocí několika druhů homeopatických léků připraví, jak na chřipku a komplexně na zdravější způsob života celé vaší rodiny bez zbytečných chemických léků. Osvojte si základy homeopatie na zvládnutí těch nejčastějších nemocí.

Tento kurz vám představí základní druhy homeopatických léků, které se naučíte vhodně používat. První dvě lekce kurzu jsou zcela ZDARMA a představíme vám v nich 10 homeopatických léků, se kterými se naučíte pracovat.

V tomto kurzu se dozvíte:

 • Jak rozeznat jednotlivé druhy chřipky, rýmy i kašle
 • Jaké jsou rozdíly mezi angínou a bolestí v krku
 • Jaké jsou rozdíly mezi nachlazením a chřipkou
 • Jak vyléčit různé záněty nebo trávicí potíže

Nalezněte jinou metodu léčby, než jsou klasické léky. Hodně lidí ztratilo důvěru v chemické léky, ať už z důvodu alergických reakcí, nebo vedlejších účinků. Homeopatické léky jsou čistě přírodní a pro všechny věkové kategorie. Vezměte zodpovědnost za své zdraví do svých rukou. Homeopatika na přírodní bázi dokáží nahradit chemické látky.

 

Získat kurz

Seznam lekcí

Domácí homeopatie

 1. 5 homeoléků zdarma
 2. Nová sada homeoléků zdarma
 3. Homeopatická lékarnička zdarma
 4. Chřipka
 5. Angína
 6. Rýma
 7. Kašel
 8. Trávicí obtíže
 9. Záněty

Alžběta Matiášová

Již dvanáct let pomáhám lidem odstraňovat ze života to, co je přivedlo k nemocem. Již dvanáct let POMÁHÁM MAMINKÁM UZDRAVOVAT SVOJE DĚTI. Zvu Vás do kurzu, kde se naučíme jednoduché principy, jak vybírat homeopatické léky na akutní nemoci. Dostanete návod, jak postupovat, doporučení, které léky si pořídit do začátku a chuť to vyzkoušet sami. Postupně zjistíte, že VZÍT ZODPOVĚDNOST za své ZDRAVÍ, bude časem velmi OSVOBOZUJÍCÍ :-).

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×