Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Tantra, jóga a meditace

Najděte energetickou rovnováhu, pečujte o své fyzické i duševní zdraví a zharmonizujte svůj partnerský vztah. Díky tantře, józe a meditaci váš život zaručeně rozkvete.

Získat kurz

  • Ukázka zdarma
  • Přes 3 hodiny výuky
  • Koupit jako dárek

Popis kurzu

Zajímá vás, jak posunout kvalitu svého života na vyšší úroveň a vést naplněný partnerský vztah? Pronikněte do tajů tisíce let starého indického umění, které vám pomůže objevit vlastní tělesnou smyslnost a dosáhnout  hlubokých extatických prožitků při milování.

Učitel jógy Alef vás provede tantrickými rituály, které vám pomohou spojit se svým ženským a mužským aspektem, takzvanou energií Šakti a Šiva. Tyto dvě energie jsou podstatou každé lidské bytosti, pokud obě správně proudí, probouzí se v těle magická tvořivá energie plná života. Praktikování tantry jde ruku v ruce s meditací a jógovými cviky, které pomáhají uvolňovat energii.

Alef vás tak zasvětí nejen do úvodu tantry a jógy (z pohledu buddhismu i hinduismu), ale především vám pomůže pracovat s energiemi a kultivovat proudění Šakti a Šivy.

Osvojíte si důležité cviky. Pravidelnost je v začátcích tohoto učení velice důležitá, a tak se naučíte ranní a večerní sestavy i oblíbený pozdrav slunci. Také si osvojíte zásady stravování. Dozvíte se, co jíst a čemu se vyvarovat, když se snažíte v těle harmonizovat energie. Jak na správný pitný režim a jaká energie je obsažena v tom či onom jídle. Nakonec se také naučíte správně a kvalitně odpočívat.

Výsledkem vám bude život plný lásky, krásy, moudrosti, volnosti a celistvosti těla, srdce i mysli.

 

Získat kurz

AP

Alef Pražský

Alef bydlí v Thajsku na ostrově Phuket, kde pracuje jako lektor jógy a instruktor potápění. Každý rok tráví šest měsíců v zimě v Thajsku a šest měsíců v létě v Praze, kde učí jógu, fotí a píše knihy.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×