Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Vaříme zdravě pro děti

Rádi byste vašim dětem dopřáli pouze zdravá jídla, ale nevíte jak na to? Naučte se s námi vařit nejen pro děti zdravě a kvalitně.

Získat kurz

 • 1 lekce zdarma
 • Přes 1 hodinu výuky
 • Garance vrácení peněz

Popis kurzu

Naučte se pro vaše děti vařit zdravé, kvalitní a nutričně hodnotné pokrmy. Vaři zdravě neznamená utrácet více či trávit v kuchyni hodiny. Změňte své zažité stravovací stereotypy a nahraďte tradiční suroviny zdravějšími. Navykněte své děti jíst ovoce a zeleninu a omezte z jídelníčku bílý cukr. V tomto kurzu se naučíte vařit pro děti z různých druhů luštěnin, jáhel a pohanky, dozvíte se, jak připravovat jídla z ovoce a zeleniny. Dopřejete si i dezerty, ale ve zdravé variantě. Dlouholeté výzkumy potvrdily, že úpravou stravovacího režimu je možné si zkvalitnit a také prodloužit život. Pojďte se s námi podívat jak na to.

Co v online vaření pro děti získáte?

 • 6 videí s návodem jak vařit pro děti zdravě
 • Naučíte se do stravy zařadit nutričně hodnoté suroviny, jako jsou luštěniny, jáhly, pohanka, mořské řasy
 • Naučíte se připravovat zdravé dezerty
 • BONUS - elektronická kuchařka se spoustu nových receptů

Získat kurz

Seznam lekcí

Vaříme zdravě pro děti

 1. Představení placené části zdarma
 2. Co ano? Co ne?
 3. Vaříme z jáhel a pohanky
 4. Zelenina a luštěniny
 5. Vaříme pro nejmenší
 6. Dezerty

Ilona Dostálová

V roce 2011 jsem vydala kuchařku Přirozeně bez lepku a bez mléka, kterou dnes používají více lidé, kteří se chtějí stravovat zdravě, než opravdoví „bezlepkáři“, z čehož mám velkou radost, protože využívání zdravých, nutričně bohatých obilovin a zařazení luštěnin do jídelníčku by mělo být doménou všech, kteří přemýšlí o zdraví svých dětí. Protože ale na základě zkušeností ze svých kurzů vaření vím, že tento způsob vaření se dost liší od toho obvyklého, jsem ráda, že že vám mohu nabídnout i videokurz, ve kterém tyto postupy i uvidíte.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×