Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Video kurz: Zhubni chytře

Chcete více energie, cítit se dobře ve svém těle a navíc zhubnout? Výživový poradce Petr Havlíček, kterého dobře znáte z pořadu Jste to, co jíte vám ukáže jak na to.

Získat kurz

  • 110 videí
  • Jídelníček a nákupní seznamy
  • Garance vrácení peněz

Popis kurzu

Díky online kurzu Zhubni chytře se během dvou měsíců dozvíte, z čeho se skládá zdravý jídelníček, jak uvařit zdravé a vyvážené jídlo pro celou rodinu, dokonce zjistíte, jak se zdravě najíst třeba ve fastfoodu nebo na pumpě. I to je totiž možné! Řekněte NE drastickému hubnutí společně s jo-jo efektem a místo toho řekněte ANO zdravé stravě.

Co v online kurzu hubnutí získáte?

  • 110 videí v délce od 2 do 30 minut plné motivace, která je pro hubnutí a nastartování zdravého životního stylu potřeba
  • jídelníček na 60 dní s recepty šéfkuchaře Pavla Houdka
  • nákupní seznamy na každý týden, abyste se na zdravý jídelníček mohli efektivně připravit
  • pracovní sešity, díky kterým budete mít potřebné informace stále při sobě
  • bonusová videa s rozhovory o zdravé výživě a hubnutí se známými osobnostmi a další překvapení

Investujte do svého zdraví a kvalitnějšího života! Jako záruku spokojenosti získáte 21 dní garanci na vrácení peněz.

 

Získat kurz

PH

Petr Havlíček

Kariéru odstartoval jako výživový poradce vrcholových sportovců – např. Tomáše Dvořáka a Kateřiny Neumannové. Do povědomí veřejnosti se zapsal účinkováním v televizním pořadu Jste to, co jíte. Díky pořadu nalezl inspiraci a hubnutím se začíná více zaobírat, následně zakládá specializované pracoviště CPH (Centrum Petra Havlíčka). Odchyluje se od klasických postupů výživových poradců, zařazuje odborná vyšetření, zúročuje zkušenosti získané díky práci s vrcholovými sportovci, začleňuje nové metody ze zahraničí. V současné době je odborným garantem a tváří nevládního mezinárodního programu Vím, co jím a piju.

Mohlo by Vás také zajímat

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×