Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Obchodní podmínky

 1. Vztahy mezi poskytovatelem a uživateli
  1. „Poskytovatel” služeb je portál www.vaseakademie.cz., IČ: 03693929.
  2. Všechny zobrazené kurzy, audioknihy a ebooky na webu www.vaseakademie.cz lze zakoupit na webu partnera.
  3. Poskytovatel není zodpovědný za rozepře, škody nebo ztráty jakéhokoliv druhu, které mohou vyvstat na webu partnera.
  4. Poskytovatel negarantuje spolehlivost, platnost, správnost a pravdivost uživatelského obsahu a nezaručuje návštěvníkům úspěch spojený s využitím služeb partnerských webů.
  5. Poskytovatel má právo měnit rozsah a funkčnost služeb. Ty mohou být úpravami omezeny či odstraněny. Poskytovatel není povinen o těchto změnách informovat uživatele a uživateli tudíž nevzniká nárok na náhradu škod plynoucích ze změny rozsahu a funkčnosti služeb.
  6. Poskytovatel nezaručuje nepřetržitou dostupnost a úplnou funkčnost všech služeb a neodpovídá za jakoukoli škodu, která uživateli může vzniknout v souvislosti s využitím služeb.
  7. Poskytovatel nezaručuje dostupnost a správnost uživatelského obsahu a není odpovědný za jeho případnou ztrátu.
  8. Tyto podmínky vycházejí z Právního řádu ČR. Jsou v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v účinném znění) a s ustanovením § 6 zákona o některých službách informační společnosti)
  9. Poskytovatel má právo kdykoli změnit znění těchto podmínek.
  10. Tyto podmínky nabývají účinnosti dne 07.07.2017.
 2. Ochrana osobních údajů portálu Vaše Akademie
  1. Tento dokument se řídí Právním řádem ČR, především zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
  2. Uživatel vyjadřuje registrací souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které slouží poskytovateli k identifikaci uživatele.
  3. Poskytovatel má povinnost chránit získané osobní údaje uživatele.
  4. Poskytovatele má povinnost poskytnout informace o uživateli třetím osobám nebo orgánům veřejné moci v případech upravených právními předpisy.
  5. Osobní údaje jsou zpracovávány pouze za účelem poskytování služeb a komunikace mezi poskytovatelem a uživateli nebo komunikace mezi samotnými uživateli.
  6. Uživatel registrací vyjádřuje souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Poskytovatel má právo informovat formou reklamních sdělení uživatele o svých službách, popř. o kurzech instruktorů, a to s využitím jak jeho uživatelského účtu, tak účtu uživatele instruktora, přičemž uživatel student s tímto souhlasí.

Buďte s námi v obraze!

Vyplňte svůj e-mail a nenechte si tak ujít nejnovější kurzy, které pro Vás pravidelně připravujeme!

×